Lekarz Dentysta

Praca w kameralnym zespole w Szczecinie. Gabinet zajmuje się leczeniem pacjentów w pełnym zakresie nowoczesnej stomatologii z wykorzystaniem nowoczesnych technik diagnostycznych.

Miejsce pracy: Szczecin – Gumieńce – Osiedle Reda

Opis stanowiska

  • poszukujemy do zespołu samodzielnego lekarza dentysty zajmującego się leczeniem zachowawczym, prostą chirurgią oraz periodontologią i pedodoncją.

Oferujemy

  • dużą dowolność dni pracy: do 6 dni (poniedziałek-sobota) w systemie zmianowym w zależności od dostępności Lekarza
  • pełny grafik pacjentów
  • pracę z asystentką
  • możliwość kompleksowego leczenia pacjentów (adekwatnie do wiedzy i umiejętności – 30 – 40 %)

Oczekujemy

  • zarejestrowanej indywidualnej działalności gospodarczej z własną kasą fiskalną
  • dyspozycyjności  i zaangażowania
  • empatii i komunikatywności
  • mile widziane: doświadczenie min. 2 lata choć nie jest to wymóg konieczny, chętnie spotkamy się również z mniej doświadczonymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV na adres:  biuro@stomatologiaszczecin.com

Kontakt telefoniczny : 602 823 483