Unieruchamianie rozchwianych zębów

W przypadku rozchwianych zębów odwiedź nas od razu. Nie podejmuj  samodzielnie decyzji o usunięciu zębów. Czasami wystarczy jedna wizyta, byś znowu mógł się cieszyć mocnym i silnym uzębieniem.

Zazwyczaj pacjenci myślą tak : ,,.. najpierw usunę ruszające się zęby a potem pójdę je wstawić do jakiegoś gabinetu. Najlepiej tam gdzie zapłacę najmniej.”

Nic bardziej mylnego!

W ciągu jednej wizyty możemy unieruchomić Twoje rozchwiane zęby. Służą do tego różne systemy, które szynuje się wewnątrz lub zewnątrzzębowo. Poczujesz od razu korzystny efekt stabilizacji a często również przy tym uzyskasz znaczną poprawę efektów kosmetycznych, bowiem taśmy blokujące zęby w nowoczesnej stomatologii mają kolorystykę szkliwa.

Jeśli nawet ząb nadaje się do ekstrakcji z powodu zaniku dziąsła czy rozchwiania, możemy odciąć sam korzeń a koronę wykorzystać do odbudowy w odcinku przednim.

Zostaw nam szansę pomocy Ci! Nie zwlekaj!  Przyjdź!  Jeśli nawet będziesz musiał odroczyć leczenie z jakiegoś powodu, pozwól uświadomić sobie czy – i jaką masz szanse na specjalistyczne leczenie.

Decyzję ostatecznie i tak podejmiesz sam!

.