Szyny ochronne dla sportowców

Rodzaj ochraniacza zależy przede wszystkim od sportu, jaki uprawiasz, ale jeśli jesteś osobą pełną energii, to zachęcamy do wyboru tych najlepszych, obejmujących wszystkie aktywności sportowe.

Patrz – profilaktyka urazów –  i wybierz właściwy dla siebie.

Zminimalizuj ryzyko i zamów u nas

INDYWIDUALNY CERTYFIKOWANY SPORTOWY OCHRANIACZ NA ZĘBY  PLAYSAFE TRIPLE – PIERWSZY, KTÓRY ZDAŁ EGZAMIN TYPU UE!

 

Ochraniacze Playsafe triple dostępne są w 25 kolorach:

 

JEDNOLITE

 

WIELOBARWNE:

 

Możesz skomponować też swój własny wielokolorowy ochraniacz- mix z 4 kolorów od 1 do 15.

 

Stwórz też swój potrójny ochraniacz Playsafe z niezwykłym motywem lub indywidualnym wzorem.

Playsafe triple  z odpowiedniego  materiału to pierwszy indywidualny sportowy system ochraniający szczęki, który został przetestowany zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/425 załącznik II. Certyfikat 
To ochraniacz, który przeszedł pozytywnie badanie typu UE i zapewnia bezpieczeństwo sportowcom. To produkt, na którym zawodnicy mogą polegać i który zapewnia im najlepszą ochronę. Wymaganiem jest wykonanie zgodnie z metodą produkcji określoną przez Erkodent.

Każdy potrójny sportowy ochraniacz na zęby Playsafe jest indywidualnie wytwarzany zgodnie z wytycznymi Playsafe.  Playsafe triple jest dostępny w naszym gabinecie stomatologicznym. Tu zostaną pobrane wyciski górnej i dolnej szczęki. Sportowy ochraniacz zostanie wykonany w profesjonalnej technologii dentystycznej, oddanie i kontrola nastąpi ponownie w gabinecie stomatologicznym. Oryginalny potrójny sportowy ochraniacz na zęby Playsafe zawsze składa się z trzech laminowanych warstw.  Można go dodatkowo zindywidualizować.